Product omschrijving
De Agu Bike Boots Reflection overschoenen houden je voeten gegarandeerd droog tijdens het fietsen. Deze overschoenen zijn geschikt voor gewone schoenen, en werken goed in combinatie met een regenpak. Dankzij de klittenbandsluiting aan de zijkant zijn ze eenvoudig aan en uit te trekken!
De Agu Bike Boots Reflection zijn 100% waterdicht. Perfect voor op de fiets en dus niet om mee te wandelen. Verstelbaar aan de zij- en achterkant. Voorzien van reflecterende details.
Specificaties
Merk | AGU |
---|---|
Kledingtype | Dames, Heren, Unisex |
Materiaal kleding | Polyester |
Modeljaar | 2021 |
Windblockend i |
Volledig |
Waterdicht i '100% waterdicht' houdt in dat er geen water van buiten af kan doordringen, dus bij heftige regenbuien of zeer natte omstandigheden ideaal. |
Waterdicht 100% |
Getapete naden | Ja |
Gebruik in seizoen | Winter/Najaar |
Windblockende kleding houdt de wind buiten waardoor je langer warm blijft.
'Volledig windblockend' houdt in dat zowel voor- als achterzijde voorzien zijn van een winddichte laag.
'Voorzijde windblockend' is alleen de voorzijde voorzien van een winddichte laag en de achterzijde niet, waardoor de achterzijde beter 'ademt'.
'Nee' houdt in dat het geen winddichte laag bevat en de kleding warmte isolerend functioneert.